O projektu  

Proč Moodle

Moodle může působit těžkopádně a zastarale. Pokud ale hledáte řešení pro kurzy v instituci typu neziskovka, malá agentura či státní instituce, které by bylo finančně dlouhodobě udržitelné, Moodle stále nemá konkurenci.


Cílem je moderní e-learning

V tomto projektu vám ukazuji jak docílit moderního e-learningu v Moodlu. Moderním e-learningem myslím takový, který vzhledově, uživatelsky a výukově drží krok s rozvojem na komerčním trhu. Teoretické ukotvení projektu vysvětluji zde.


Přístup ke kurzům ZDARMA

Do všech kurzů máte přístup i jako hosté. Nebo se můžete na stránkách registrovat. Registrovaní mají o něco více práv než hosté. Projekt je nekomerční. Všechny kurzy jsou přístupné zdarma.


Co tu najdete

Najdete tu kurzy:


Moodle s not dead
Kde se potkávají learning designeři


Kdo stojí za projektem? 

Jsem Klára Pirklová. Působím jako learning designerka ve státní správě. Moodle is not dead vznikl jako experiment. Chci jím dokázat, že v Moodlu, který je v ledasčem zastaralý a opravdu je trochu těžkopádný, může vznikat skvělý a moderní e-learning. 


Potřebujete pomocnou ruku? 

Pokud řešíte konkrétní projekt v Moodlu a máte pocit, že bych vám mohla pomoci, neváhejte se na mě obrátit. Rychlé dotazy řeším e-mailem. Složitější dotazy konzultacemi či mentoringem. Pište na: info@klarapirklova.cz


Něco nefunguje?

Pište na: info@klarapirklova.czLast modified: Wednesday, 6 December 2023, 2:00 PM