O projektu  

Proč Moodle

Moodle může působit těžkopádně a zastarale. Pokud ale hledáte řešení pro kurzy v instituci typu neziskovka, malá agentura či státní instituce, které by bylo finančně dlouhodobě udržitelné, Moodle stále nemá konkurenci.


Cílem je moderní e-learning

V tomto projektu vám ukazuji jak docílit moderního e-learningu v Moodlu. Moderním e-learningem myslím takový, který vzhledově, uživatelsky a výukově drží krok s rozvojem na komerčním trhu. Teoretické ukotvení projektu vysvětluji zde.


Přístup ke kurzům ZDARMA

Do všech kurzů máte přístup i jako hosté. Nebo se můžete na stránkách registrovat. Registrovaní mají o něco více práv než hosté. Projekt je nekomerční. Všechny kurzy jsou přístupné zdarma.


Co tu najdete

Zatím je přístupný jen jeden kurz, a to minikurz 7 kroků pro lepší Moodle. Ve vývoji je kurz Výukové strategie v Moodlu. Podle zájmu přibydou další.

Moodle s not dead
Výukové strategie v Moodlu


Kdo stojí za projektem? 

Jsem Klára Pirklová. Působím jako learning designerka ve státní správě. Moodle is not dead vznikl jako experiment. Chci jím dokázat, že v Moodlu, který je v ledasčem zastaralý a opravdu je trochu těžkopádný, může vznikat skvělý a moderní e-learning. 


Potřebujete pomocnou ruku? 

Pokud řešíte konkrétní projekt v Moodlu a máte pocit, že bych vám mohla pomoci, neváhejte se na mě obrátit. Rychlé dotazy řeším e-mailem. Složitější dotazy konzultacemi či mentoringem. Pište na: info@klarapirklova.cz


Něco nefunguje?

Pište na: info@klarapirklova.czNaposledy změněno: čtvrtek, 18. května 2023, 14.58